Organizatorzy:

Koordynator główny

Paula Leśniewska
p.lesniewska@samorzad.p.lodz.pl​

 

Wicekoordynator

Paweł Wróblewski
p.wroblewski@samorzad.p.lodz.pl



Koordynator ds. Zespołów

Sebastian Dmytryk
s.dmytryk@samorzad.p.lodz.pl

Mariusz Szymaszkiewicz
m.szymaszkiewicz@samorzad.p.lodz.pl

 

Koordynator ds. Przeglądu Kapel Studenckich

Krystian Siczek
k.siczek@samorzad.p.lodz.pl

 

Koordynator ds. Partnerów

Kamil Kozłowski
k.kozlowski@samorzad.p.lodz.pl

 

Koordynator ds. Mediów

Maciej Bednarek
m.bednarek@samorzad.p.lodz.pl

Aleksandra Barylak
a.barylak@samorzad.p.lodz.pl

 

Koordynator ds. Promocji

Karolina Okoń
k.okon@samorzad.p.lodz.pl

 

Koordynator ds. Backstage

Marta Kołodziejak
m.kolodziejak@samorzad.p.lodz.pl

 

Koordynator ds. VIP

 

Andrzej Łyźniak
a.lyzniak@samorzad.p.lodz.pl

Koordynator ds. Placu

 

Marcin Kowalczyk
m.kowalczyk@samorzad.p.lodz.pl

Koordynator ds. Strony WWW

 

Andrzej Orziński
a.orzinski@samorzad.p.lodz.pl

 


 

Komitet Organizacji Juwenaliów:

juwenalia@samorzad.p.lodz.pl